NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Gdzie i za ile Polonia będzie się bawić w Sylwestra

Gdzie i za ile Polonia będzie się bawić w Sylwestra

30.12.2015, godz. 22:00
sylwester na Times Square, sylwester
sylwester na Times Square, sylwester foto:

Jak co roku w sylwestrową noc  restauracje i lokale zapraszają nowojorską Polonię do wspólnej, szampańskiej zabawy. Przyjemność spędzenia czasu w większym towarzystwie to wydatek rzędu od $99 do $200 od osoby. Jak sprawdziliśmy, w większości miejsc bilety będzie można kupować do ostatniej niemal chwili. Co otrzymamy w ich cenie?

Polska Fundacja Kulturalna w Clark za jedyne $99 zapewnia bezpłatny bar, wiejski stół i wykwintny kilkudaniowy obiad. A do tego tradycyjne polskie ciasta, szampan i gorący posiłek po północy. Jak dodają organizatorzy całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie Fundacji.
Na spektakularny bal sylwestrowy w iście królewskim stylu zaprasza Pałac Da Mikele Illagio na Queensie. Właściciel oprócz atrakcji kulinarnych gwarantuje niepowtarzalne doznania i świetną zabawę, którą poprowadzi Dj Piotr Chaber. Cena $200 od osoby.
Impreza Sylwestrowa do samego rana odbędzie się w Chriss Restaurant na Dolnym Brooklynie. Płacąc $120 od osoby otrzymamy szampan, 5 przystawek, 3 dania na gorąco, ciasto oraz owoce.
Sylwestrowe bale organizowane w szkolnym audytorium Akademii Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie mają długą, ponad 20 letnią tradycję. Uczestnicy sylwestrowego balu w największej sali w polskiej dzielnicy zawsze mogą liczyć na dobrą muzykę na żywo, przepyszne i swojskie jedzenie oraz szampańską zabawę do godziny 4 nad ranem. W tym roku gości podczas balu bawić będzie zespół „Vox Polonia”. Bilety kosztują $150 od osoby.
Na szampańską zabawę sylwestrową w cenie $100 od osoby zaprasza Nuno's Restaurant w Linden w New Jersey. W cenie biletu open bar, szampan, obficie zaopatrzony zimny i gorący bufet, a także kawa, herbata, napoje zimne oraz wyborne ciasta i desery. Do tańca zaś zagra wspaniały zespół „Top Dance” z wokalistką Elą Kulmaczewską.
Tradycyjny Sylwestrowy Bal odbędzie się również w Polski Domu Narodowym na Greenpoincie. Na gości, którzy zapłacą $160 od osoby czeka otwarty bar przez całą noc (Full Premium Bar), godzina koktajlowa (zimne i cieple potrawy, owocowy i serowy stół), a także kolacja z daniami do wyboru. Poza tym deser, ciastka, kawa i herbata. Wszystkich obecnych przez całą noc zabawiać będzie zespół "Rewers". Szampan i rekwizyty o północy zapewnione.
Na "Gorączkę Sylwestrowej nocy" (w stylu Travolty) zaprasza Bay Ridge Manor przy 476 76th Street na Brooklynie. W planie tego wspaniałego wieczoru, oprócz szampańskiej zabawy, znalazły się wykwintne dania przygotowane na tą specjalna okazję, w tym: pieczone małże, kurczak w sezamach, kalmary, grzyby nadziewane, wołowina z grilla, japońskie pierogi, kurczak "rollatini”, łosoś w sosie cytrynowym, pasty, sałaty, owoce morza i wiele innych pyszności. A dodatkowo Premium Open Bar przez całą noc oraz gry i zabawy z super nagrodami. Imprezę poprowadzą najlepsi polscy DJ-je w metropolii. A o północy transmisja na żywo z 'Times Square". Cena $165 od osoby.
Jak co roku sylwestrowa impreza odbędzie się również w sali parafialnej przy 184 Metropolitan Avenue na Brooklynie. Tutaj do tańca przygrywać będzie zespół ,,Sygnał”, a w cenie biletu ($120 od osoby) na każdy stół (10 osób) otrzymamy: szampan, 2 butelki alkoholu, obiad, przekąski, ciasto, kawę oraz akcesoria sylwestrowe.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: