NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Fundacja Uśmiech Dziecka zaprasza. Przywitaj Nowy Rok i pomóż Madzi!

Fundacja Uśmiech Dziecka zaprasza. Przywitaj Nowy Rok i pomóż Madzi!

06.12.2014, godz. 00:00
Fundacja Uśmiech Dziecka
foto:

Jak miło spędzać czas w świetnym towarzystwie, a jednocześnie pomóc dziecku w potrzebie? Fundacja Uśmiech Dziecka z Maspeth, która od 15 lat pomaga maluchom pokrzywdzonym przez los, zaprasza na charytatywny Bal Sylwestrowy. Podczas uroczystego przywitania Nowego Roku przeprowadzona zostanie loteria, z której dochód zostanie przekazany na leczenie rocznej Madzi, walczącej z nowotworem.

Bal odbędzie się w eleganckiej restauracji „The Grand Prospect Hall” na Brooklynie. - Rodzice Madzi walczą z czasem - do stycznia 2015 roku muszą nazbierać 150 tysięcy złotych.

- Kupując bilet na bal organizowany przez fundację Uśmiech Dziecka pomagamy zebrać fundusze na pokrycie kosztów pobytu Madzi w szpitalu w Niemczech – mówi Joanna Mrzyk dyrektor wykonawczy Fundacji Uśmiech Dziecka.

Na uczestników charytatywnego balu sylwestrowego czeka szereg atrakcji. – Na samym początku po godzinie koktajlowej wystąpi zespół taneczny. Naszym gościom zostanie podany obiad składający się z gorącej zupy oraz czterech dań do wyboru, a następnie podane desery i lody – opowiada Mrzyk. Do tego oczywiście bar.

Zabawa z zespołem The Gold Band oraz DJ-em, będzie trwała do 3 nad ranem.

- Cały dochód z loterii podczas balu zostanie przekazany na konto kliniki w Monachium – zapewnia Mrzyk. - Witając Nowy Rok 2015 razem z fundacją możemy pomóc kolejnemu dziecku uratować życie - dodaje.

Główną nagrodą loterii będzie bilet lotniczy do Polski , ufundowany przez  AMTA - American Travel Abroad. Rezerwacja miejsc w biurze fundacji Uśmiech Dziecka 718-894-6443 oraz 347-277-6459, email: info@childrenssmilefoundation.ord. Bilety można kupić w biurze fundacji 60-43 Maspeth Ave, Maspeth, NY 11378 oraz  w agencji  POL TRAVEL – 718-383-0505,  80 Meserole Ave, Greenpoint.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: