NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Floryda. 4-latek postrzelił matkę, zapaloną aktywistkę na rzecz prawa do posiadania broni

Floryda. 4-latek postrzelił matkę, zapaloną aktywistkę na rzecz prawa do posiadania broni

11.03.2016, godz. 00:00
Nauczyła dziecko strzelać, więc  ją postrzeliło
Nauczyła dziecko strzelać, więc  ją postrzeliło foto:

Może teraz zmieni zdanie… 31-letnia Jamie Gilt z Jacksonville na Florydzie, będąca wielką miłośniczką strzelb i pistoletów oraz zagorzałą aktywistką na rzecz prawa do posiadania broni, została postrzelona przez swojego synka.

Jamie Gilt jechała ciężarówką do rodziny, by przetransportować stamtąd konia. Z tyłu siedział jej czteroletni synek, obok leżała broń. I to nie było za mądre… Maluch chwycił pistolet kaliber 45 pociągnął za spust. Trafił matkę w plecy. Ranną kobietę znalazł policjant, który patrolując State Road 20 zauważył ciężarówkę stojącą częściowo na poboczu.
Okazało się, że za kierownicą siedzi nieprzytomna Jamie Gilt, a z tyłu płaczące dziecko. Kobieta trafiła do szpitala. Jej stan jest stabilny.
Policja i inspektorzy Florida Department of Children and Family Services badają, jak w ręce dziecka trafił pistolet i czy kobieta nie złamała zasad bezpieczeństwa. Być może maluch nauczył się obsługiwania broni podpatrując mamę. Jamie Gilt jest bowiem wielką miłośniczką strzelb i pistoletów oraz zagorzałą aktywistką na rzecz prawa do posiadania broni. Na Facebooku prowadziła stronę Jamie Gilt from Gun Sense ze swoimi zdjęciami z bronią, a także fotki z synkiem i bronią.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: