NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

08.11.2016, godz. 00:00

Nowy Jork, NY
Wybory w LinkNYC Kiosks
Nowojorczycy nie mający pewności co do miejsca głosowania, godzin, kandydatów będą mogli we wtorek bez problemu sprawdzić w znajdujących się w różnych miejscach metropolii internetowych hot spotach – LinkNYC Kiosks. Wszystkie niezbędne informacje dla głosujących będą znajdować się na startowej stronie. W chwili obecnej w Nowym Jorku znajduje się ponad czterysta internetowych kiosków LinkNYC, można ich poszukać wchodząc na stronę: link.nyc.

Nowy Jork, NY
Trump atakuje FBI
Donald Trump skrytykował FBI za to, że agencja podtrzymała swoje stanowisko z lipca, iż nie ma podstaw, by oskarżyć Hillary Clinton w związku z korzystaniem przez nią z prywatnego serwera pocztowego. Prowadząc kampanię prezydencką w Michigan, Trump zakwestionował możliwość dokonania tak szybkiego przeglądu nowych maili przez FBI. Jego zdaniem świadczy to o tym, że Clinton jest chroniona przez „zmanipulowany system”. – Hillary Clinton jest winna. Ona to wie, FBI to wie i ludzie to wiedzą. Teraz sprawiedliwość będą musieli wymierzyć ludzie przy urnach 8 listopada – powiedział.

Manhattan, NY
Autobusowy pas na 23 Street
Przejazd przez Manhattan będzie nieco szybszy dla pasażerów korzystających z autobusów. Wszystko dzięki wydzieleniu specjalnej linii – Select Bus Service – na 23 Street. Dzięki temu miejskie autobusy będą mogły szybciej jechać, a pasażerowie będą mogli kupować bilety w automatach ustawionych na przystankach, co umożliwi pasażerom korzystanie ze wszystkich drzwi a nie tylko przednich.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: