NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

29.10.2016, godz. 00:00

Brooklyn, NY
Nastolatek zaatakowany nożem przed szkołą
Policja prowadzi śledztwo w sprawie niebezpiecznego incydentu jaki miał miejsce  W.H. Maxwell Career and Technical Education High School w East New York na Brooklynie.  Siedemnastolatek został zaatakowany nożem. Śledczy starają się ustalić co doprowadziło do incydentu. Ranny nastolatek trafił do Kings County Hospital. Lekarze mówią, że jego stan jest stabilny.

Manhattan, NY
Śmierć sędziego w hotelu
W jednym z pokoi hotelowych Yale Club w Midtown znaleziono ciało sędziego federalnego, 69-letniego Donalda Pogue'a. Ciało mężczyzny zostało odkryte przez ochronę, która została zaalarmowana przez asystenta sędziego, zaniepokojonego, że zbyt długo się nie odzywa. Według policji przyczyna zgonu Pogue'a jest naturalna. Według jego żony, mężczyzna cierpiał na serce.

Bronks, NY
Bandzior wyrwał staruszce torebkę
NYPD szuka bandziora, który wyrwał torebkę 85-letniej babci. Napaść miała miejsce w lobby budynku  lobby przy Randall Avenue i Olmstead Avenue w Castle Hill na Bronksie. Poszukiwany podbiegł si staruszki, wyrwał torebkę i zwiał. W środku kobieta miała 50 dolarów i pięć kart kredytowych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: