NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

06.10.2016, godz. 00:00

Brooklyn, NY
Śmierć w metrze F
Mimo licznych ostrzeżeń – tak MTA jak i NYPD – zawsze znajdzie „bohater”. I niestety za swój czyn przypłaca najwyższą cenę – własne życie... Młody mężczyzna stracił życie w środę nad ranem po tym, jak wspiął się na wagon metra linii F. Siła podmuchu podczas jazdy zrzuciła go wprost pod pociąg w okolicach stacji 4th Avenue-9th Street.  Zmarł na miejscu. Akcja ratunkowa i dochodzenie spowodowała potężne opóźnienia i zakłócenia w kursowaniu linii F i przebiegającej tym samym torem linii G.

Nowy Jork, NY
Wykolejony pociąg towarowy
Komunikacyjne zamieszanie na torach. Wykolejony pociąg towarowy spowodował poważne zakłócenia w kursowaniu pociągów Amtrak. Jak podają służby porządkowe, do wykolejenia wagonów doszło w środę po dziewiątej rano w  okolicach zajezdni Oak Point w Longwood Avenues w Hunts Point. Na czas  akcji zatrzymano kursowanie pociągów pomiędzy NYC a New Rochelle na Hell Gate Line.

Queens, NY
Włamywacze na Ridgewood
W ostatnim miesiącu gwałtownie wzrosła przestępczość na Queensie. Złodzieje rozpanoszyli się zwłaszcza na Ridgewood, w Glandale, Maspeth i Middle Village. Policjanci mają najwięcej roboty z włamaniami, których jest coraz więcej. Między 22 sierpnia a 18 września, odnotowano ich aż o 11 więcej aniżeli w analogicznym okresie rok temu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: