NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

20.06.2016, godz. 00:00
news, wiadomosci, doniesienia
news, wiadomosci, doniesienia foto: Dreamstime

Bronks, NY
Nie chciał rzucić broni, to go zabili
Krwawe sceny na osiedlu miejskim Clason Point. Policja zastrzeliła tam 25-letniego mężczyznę, który wcześniej miał uczestniczyć w innej strzelaninie. Mimo licznych wezwań, napastnik nie rzucił broni a nawet zaczął mierzyć do funkcjonariuszy. Wówczas policjanci oddali w jego kierunku strzały. 25-latek zmarł w szpitalu.

Queens, NY
Plaga włamań do aut na Forest Hills
Policja walczy z serią włamań do samochodów, jaka ma miejsce w ostatnim czasie w Forest Hills na Queensie. Przez pięć dni złodzieje zrobili skok na jedenaście samochodów, w okolicach ulic: Austin, Burns, Dartmouth, Groton oraz przy Queens Blvd. i Yellowstone Blvd. Najczęściej winni są właściciele, którzy pozostawiają tam  różne cenne rzeczy.

Nowy Jork, NY
Chelsea Clinton urodziła syna
Hillary i Bill Clinton ponownie dziadkami. Ich córka Chelsea poinformowała w sobotę na Twitterze i Facebooku, że urodziła drugie dziecko, syna o imieniu Aidan. Bill i Hillary Clinton są bardzo poruszeni narodzinami wnuka. 36-letnia Chelsea Clinton w 2010 roku poślubiła bankowca, Marca Mezvinsky’ego. We wrześniu 2014 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, dziewczynka o imieniu Charlotte.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: