NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

01.06.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto: Dreamstime

Manhattan, NY
Śmieretlny wypadek na Middtown
Jedna osoba nie żyje, druga w stanie ciężkim trafiła do szpitala na skutek wypadku do jakiego doszło we wtorek około 4 nad ranem. Z nieustalonych do końca przyczyn samochód wbił się z potężną siłą na hydrant przy Sixth Avenue i West 54th. 33-letni kierowca zginął na miejscu, 31-letnia pasażerka w stanie ciężkim trafiła do Bellevue Hospital.

Bronks, NY
Niedoszły gwałciciel skatowany na śmierć
Policja aresztowała i oskarżyła we wtorek 61-letniego Mamadou Diallo, który skatował na śmierć 43-letniego Erla Nasha. Powodem pobicia miała być próba napaści seksualnej, jakiej Nash miał dopuścić się na żonie Diallo. Kobieta zeznała, w poniedziałek przed 11 w nocy, że do apartamentu w bloku 1240 Washington Avenue wtargnął Nash i próbował ją wykorzystać. Miał powiedzieć: „Nie chcę pieniędzy, chcą cię zgwałcić”. Udało się jej wyrwać i uciekła z telefonem, z którego zadzwoniła do męża, będącego przed blokiem. Ten zastał Nasha uciekającego na korytarzu i tam go pobił. Mężczyzna zmarł w szpitalu, a mąż został we wtorek zatrzymany.

TriBeCa,NY
Chłopiec utknął głową w płocie
Strażacy z Dolnego Manhattanu mieli we wtorek ręce pełne roboty z usuwaniem... chłopca, którego głowa utknęła między szczeblami metalowego ogrodzenia przy 16 Ericsson Place, niedaleko Varick Street. Chłopiec, którego wieku nie ujawniono, został szczęśliwie uwolniony i przewieziono go z niewielkimi obrażeniami Lower Manhattan Hospital.Nie wiedomo czy był on uczniem pobliskiej TriBeCa Community School.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: