NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

17.03.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto:

Washington Heights, NY
Pięć osób zaatakowanych nożem
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie krwawej napaści do jakiej doszło w środę na  Washington Heights. Około szóstej rano, na Amsterdam Avenue, w pobliżu 171st Street, między grupą ludzi doszło do głośnej awantury i przepychanek. Zakończyło się krwawo. Pięć osób zostało zaatakowanych nożem: dwóch mężczyzn w wieku 31 i 24 lata zostało dźgniętych w brzuch, 28-letni mężczyzna i 44-letnia kobieta ciachnięci w klatki piersiowe, a 30-latka w twarz. Ranni trafili do pobliskiego szpitala, ich stan nie zagraża życiu.  W związku z atakiem policja poszukuje dwóch mężczyzn. Sal

Brooklyn, NY
Matka utopiła 2-letnią córeczkę
Dwuletnia Melody Pheng, która zmarła krótko po tym, jak została została kilka dni temu przewieziona do szpitala, została zamordowana. Przez własną matkę! Badanie lekarza sądowego stwierdziło, że dziewczynka utopiła się i ktoś jej w tym pomagał. Zakwalifikował zgon jako zabójstwo.  W środę rano policja aresztowała matkę dziecka, 24-letnią Lin Li, pod zarzutem morderstwa.

Upper East Side, NY
Zabita przez śmieciarkę
55-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez śmieciarówkę na Upper East Side. Do wypadku doszło na East 92th Street i First Avenue. Kierowca ciężarówki potrącił ją kiedy przechodziła przez ulicę. Wezwał pomoc i czekał na miejscu z ofiarą, która zmarła w szpitalu. Policja nie postawiła mu zarzutów. Śmieciarka należała do prywatnej firmy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: