NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

01.03.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto:

Manhattan, NY
Głowa konia w parku
Kobieta spacerująca w słoneczną niedziele po Highbridge Park niedaleko 190th Street i Amsterdam Avenue natknęła się na… odciętą głowę konia. Jak podaje policja odcięta i ugotowana głowa zwierzęcia znajdowała się w kartonie po piwie. Obok leżały owoce, warzywa oraz kości innych zwierząt. Ale to nie jedyne takie znalezisko. Tego samego dnia w Inwood Hill Park spacerowicz natknął się na szczątki kozy i owcy. Teraz policja ustala czy były to jakieś obrzędy voodoo czy też czyjś posiłek. W sobotę świętowano Dominican Republic Independence Day, a mięsa tych zwierząt to przysmak na Dominikanie.

Lake Grove, NY
Pijana matka z dzieckiem za kierownicą
Policja z Long Island aresztowała 26-letnią Rashelle Mann, która jadąc pod wpływem alkoholu, spowodowała wypadek. Ale to nie wszystko - pijana kobieta jechała w samochodzie ze swoim dwuletnim synkiem! Dziecko na skutek kolizji odniosło obrażenia i trafiło do szpitala, podobnie jak prowadząca samochód kobieta, w którą uderzyła pijana Mann.

Patchogue, NY
Awantura przed nocnym klubem
Występ grupy Bone Thugs-N-Harmony w klubie The Emporium na Long Island zakończył się bijatyką i strzelaniną. Po tym jak muzycy skoczyli i pakowali się już do wyjazdu, na parkingu doszło do awantury między artystami a kilkoma osobami z klubu. Słowne zaczepki szybko zamieniły się w przepychankę, a potem bijatykę. W pewnym momencie jeden z muzyków wyciągnął broń i zaczął strzelać. Na szczęście nikogo nie trafił. Przybyła na miejsce wezwana policja aresztowała Stewarda Howse'a, muzyka znanego jako „Stew Deez”, który strzelał.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: