NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

01.02.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto:

Nowy Jork, NY
Taksówkarze protestują
Tego można było się spodziewać. Natychmiast po tym jak Uber ogłosił decyzję o obniżeniu cen swoich usług, kierowcy żółtych taksówek podnieśli głosy oburzenia. Ich zdaniem właściciele popularnego serwisu zrobili to nie w trosce o portfele nowojorczyków, ale po prostu z premedytacją, aby odebrać im i tak już coraz mniejszą liczbę klientów. Nieuczciwe jest też to, że Uber wykorzystuje fakt, iż będąc firmą prywatną może sobie zmieniać ceny kiedy i jak chce, czego  ich korporacja nie może. 

Inwood, NY
Uratowali robotników
Chwile grozy przeżyło czterech robotników pracujących przy elewacji budynku w Inwood, kiedy podwieszane rusztowanie na jakim pracowali nagle oderwało się i spadli na podtrzymującą je siatkę. Na szczęście zauważyli ich przechodnie i wezwali pomoc. Przybyli na miejsce strażacy bezpiecznie sprowadzili na ziemię wystraszonych mężczyzn.

Williamsburg, NY
Potrącili i zwiali z miejsca wypadku
Policja z Brooklynu poszukuje dwóch mężczyzn, którzy jadąc szarym BMW potrącili kobietę stojącą na rogu ulicy, i zamiast jej pomóc uciekli z miejsca. Do wypadku doszło w sobotę około 1 nad ranem. Jak mówi policja, kobieta została uderzona kiedy stojąc na rogu Rodney St. i Hope wzywała taksówkę. Ranna trafiła do Bellevue Hospital.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: