NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

29.01.2016, godz. 00:00
Donald Trump: Obama jest głupi!
Donald Trump: Obama jest głupi! foto:

East Harlem, NY
Śmierć w schronisku dla bezdomnych
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie awantury jaka wybuchła w schronisku dla bezdomnych, która zakończyła się śmiercią jedna osoba. W środę przed północą w Boulevard Homeless Shelter przy Lexington Avenue i 124th Street dwóch lokatorów zaczęło się wyzywać, a potem bić. W pewnym momencie jeden z awanturników wbił nóż w szyję drugiemu. Kiedy na miejsce przybyła wezwana policja, zakrwawiona ofiara była już martwa.

Far Rockaway, NY
Zabił za zdradę?
Jedna kobieta nie żyje, a druga ranna trafiła do szpitala. To efekt kłótni do jakiej doszło w jednym z bloków przy Beach 32nd Street na Far Rockaway. Zaalarmowana przez sąsiadów policja zastała w korytarzu budynku 51-letnią kobietę z raną postrzałową ręki. W jej apartamencie, gdzie doszło wcześniej do awantury, znaleziono ciało martwej 36-latki. Zginęła od strzału w klatkę piersiową. Zdaniem śledczych główny podejrzany o dokonanie zbrodni mężczyzna miał kłócić się z synem starszej rannej kobiety, o to, że ma romans z jego narzeczoną. Na razi nikogo nie aresztowano.

Nowy Jork, NY
Debata bez Donalda Trumpa
Donald Trump nie weźmie udziału w czwartkowej debacie organizowanej przez Fox News. Powód? Sacja odrzuciła jego żądanie, by debaty nie prowadziła dziennikarka Megyn Kelly. Decyzję, jako nieodwołalną ogłosił manager kampanii Trumpa, Corey Lewandowski. Debata ma odbyć się w Des Moines, w stanie Iowa, gdzie 1 lutego zaczynają się prawybory. Lewandowski poinformował, że w tym czasie Trump weźmie udział w spotkaniu, podczas którego będzie zbierał pieniądze na rannych żołnierzy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: