NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

07.01.2016, godz. 00:00
Michael Bloomberg
foto:

North Amityville, NY
Ostrzelali dom
Policja z Long Island prowadzi dochodzenie w sprawie strzelaniny do jakiej doszło w środę nad ranem w North Amityville. Jak ustalono, pod dom przy County Line Road podjechały dwa samochody, z których oddano serię strzałów, po czym kierowcy odjechali. Znajdującym się w domu mieszkańcom nic się nie stało. Policji na razie nie udało się nikogo zatrzymać, ale kilka ulic dalej znaleziono jeden porzucony samochód.

Manhattan, NY
Bloomberg wezwany do sądu
Były burmistrz Nowego Jorku, Michael Bloomberg został wezwany do sądu. Ale nie dlatego, że popadł w konflikt z prawem. 73-letni miliarder został wezwany do Supreme Court na przesłuchania na ławnika (jury duty). Spędził tam dwa dni, gdzie odpowiadał na pytania sędziego i obu stron procesu o napaść. Sąd jednak wziął pod uwagę, jak zajętym człowiekiem jest pan Bloomberg i zwolnił go z obowiązku ławnika. Sal 

Brooklyn, NY
Uwaga na… opluwacza
W Prospect-Lefferts Gardens an Brooklynie grasuje… opluwacz. Od  kilku miesięcy policja z 71st Precinct otrzymuje skargi, że zostali opluci przez mężczyznę, który mijał ich na chodniku. Jak do tej pory nie udało się go schwytać. Opluwacz opisywany jest jako mężczyzna w wieku 20-30 lat, w momencie ataków ubrany był zawsze w bluzę z kapturem, który miał naciągnięty na głowę.

Bronks, NY
Martwa ciężarna
Makabryczne odkrycie na Bronksie. W środę około 3 nad ranem, w piwnicy jednego z budynków przy Corsa Avenue, znaleziono zwłoki ciężarnej kobiety. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci kobiety. Ustala to lekarz sądowy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: