NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

05.01.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto:

Forest Hills, NY
Zamknęli Barnes&Noble
To przykre…Po 20 latach z Forest Hills na Queensie zniknęła znana i lubiana księgarnia Barnes&Noble. Powód zamknięcia sklepu to spadek obrotów i zbyt wysokie koszty utrzymania.

Medford, NY
Okradli dostawcę pizzy
Policja z Suffolk County aresztowała dwóch nastolatków, którzy napadli na dostawcę pizzy i okradli go z pieniędzy. 22-letni mężczyzna miał właśnie dostarczyć zamówienie, kiedy podeszło do niego dwóch wyrostków i zaczęli mu grozić. Wystraszony rzucił pizzę i zaczął uciekać, ale młodociani dorwali go i okradli z pieniędzy. Na szczęście szybko udało się ich dorwać.

Manhattan, NY
Złodzieje z gustem
Czterech mężczyzn zostało aresztowanych i oskarżonych o kradzież drogich firmowych towarów z kilku sklepów na SoHo. Ich łupem padły między innymi dwa breloczki na klucze firmy Burberry o łącznej wartości $489.93, torba Louis Vuitton za $1252, trzy pary jeansów z What Comes Around o wartości $1510.

Nowy Jork, NY
Więcej ogródków
Nowojorczycy będą mieli więcej zielonych ogródków w których będą mogli nie tylko odpoczywać ale i uprawiać ekologiczne warzywa i owoce. Władze miasta zgodził się na „ocalenie” 34 tymczasowych ogródków (community gardens) i zamienienie ich na stałe.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: