NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku

Expressem z Nowego Jorku

24.12.2015, godz. 00:00
news, wiadomosci, doniesienia
news, wiadomosci, doniesienia foto:

Garden City, NY
Strzały w Roosevelt Field Mall
Pracownik jednego ze sklepów w Roosevelt Field Mall w Garden City na Long Island został postrzelony podczas próby napadu. Uzbrojony złodziej wszedł do sklepu z zegarkami i chciał skraść Rolexa. Kiedy doszło do szarpaniny z ochroniarzem, pistolet wystrzelił, a kula raniła raniła 67-letniego pracownika sklepu. Napastnik został aresztowany, a ranny trafił do szpitala.

Williamsburg, NY
Podwójnie okradziony
To się nazywa mieć pecha… 50-letni mężczyzna jednego dnia stracił telefon i samochód. Najpierw, kiedy jechał swoim nissanem, złodziej na rowerze wyrwał mu przez otwarte okno iPhone'a. Mężczyzna zatrzymał się i ruszył by ścigać bandziora zostawiając auto na chodzie z kluczykami. Kiedy po chwili wrócił nie odzyskawszy telefonu, auta nie było. Policji jednak udało się odnaleźć samochód kilka ulic dalej. Zanim jednak zostało porzucone, złodziej zdążył uderzyć nim w inny pojazd powodując spore uszkodzenia.

Forest Hills, NY
Atak nożownika w metrze
Policja szuka mężczyzny, który dźgnął ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem, pasażera metra na Queensie. Do ataku doszło na Forest Hills, na stacji metra 71st Avenue-Continental Avenue. Na szczęście obrażenia nie były groźne i obyło się na kilku szwach.
-

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: