NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

04.10.2016, godz. 00:00

Brooklyn, NY
Ciało kobiety w parku
Policja poszukuje mężczyzny, który jako ostatni był widziany z 35-letnią Jennifer Cohen zanim kilka godzin później znaleziono ją martwą w Owl's Head Park w Bay Ridge na Brooklynie. Jedna z kamer monitoringu zarejestrowała kobietę idącą jakimś mężczyzną przez 2nd Avenue. Poźniej ślad się urywa... jej ciało znaleziono na drugi dzień rano. Według koronera przyczyną zgonu są silne i rozległe obrażenia głowy i klatki piersiowej.

Brentwood, NY
Śmierć czterech uczniów z jednej szkoły
Policja z Long Island prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczych śmierci czwórki uczniów Brentwood High School.  Kilka dni temu, dzień po dniu, znaleziono zmasakrowane ciała dwóch przyjaciółek. Najpierw 16-letniej Nisy Mickens a następnie 16-letniej Kayli Cuevas. Krótko po tym w okolicznych lasach natknięto się na szczątki dwóch osób. Okazało się, że to poszukiwani od kilku miesięcy uczniowie tej samej szkoły: 19-letni Oscar Acosta oraz 15-letni Miguel Garcia-Moran. Śledczy nie wykluczają, że wszystcy podli ofiarą brutalnego gangu. 

Waszyngton, DC
Rosyjscy hakerzy zadecydują o wyniku wyborów?
Rosyjscy hakerzy próbują infiltrować amerykański system oddawania głosów podczas wyborów powszechnych – alarmuje dyrektor FBI James Comey. To może stwarzać możliwość wpływania na wynik głosowania na kandydatów do Białego Domu. Comey przyznał podczas przesłuchań w Kongresie, że celem cyberwłamywaczy były między innymi systemy wyborcze w Illinois oraz Arizonie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: