NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

15.06.2016, godz. 00:00
wiadomości w skrócie, news
wiadomości w skrócie, news foto: Dreamstime

Manhattan, NY
Sam się postrzelił
Poszedł na zakupy z bronią... Mężczyzna postrzelił się w nogę podczas zakupów w Zabar's na Upper West Side. Szczegóły nie są znane. Według świadków mężczyzna miał sięgnąć do siatki i wtedy wystrzeliła broń. Mężczyzna zbiegł z miejsca.

Manhattan, NY
Z miłości.. ugryzł psa w ucho
44-letni Moshe Sharon, usłyszał zarzuty znęcanie się nad swoim psem po tym, jak ugryzł go w ucho. Nie lekko... Psiak wymagał operacji i założenia kilku szwów. Tłumaczenie, że zrobi to z miłości nie przekonało policjantów.

Greenpoint, NY
Polonia dla Maćka
W piątek, 17 czerwca, w Warsaw Club na Greenpoincie odbędzie się koncert charytatywny dla znanego muzyka Maćka Miernika. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji w trakcie imprezy, w tym aukcje gadżetów otrzymanych od znanych polskich muzyków i sportowców. Głównym punktem piątkowego wieczoru będzie koncert zespołu Dzieci PRL-u. Oprócz tego wystąpią zaproszeni goście: Kasia Bąk, Marcin Nicek, Artur Wojdanowicz, Przemek Koczela, Marek Kisiel, Paweł Tauter. Z pewnością niespodzianką wieczoru będzie występ samego Maćka. Jednym z ważniejszych punktów imprezy będzie licytacja zgromadzonych przedmiotów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: