NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

09.05.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto:

Queens, NY
Przejechany przez dwa samochody
Kolejny śmiertelny hit-and-run. Tym razem z udziałem dwóch kierowców, którzy zamiast pomóc, uciekli samochodami z miejsca wypadku. Jak podaje policja, 43-letni mężczyzna został uderzony przez pierwsze auto kiedy przechodził w niedzielę około 2.30 nad ranem przez 115 Avenue i 131 Street w South Ozone Park. Kiedy już leżał na ulicy, został ponownie przejechany przez drugi samochód.

Bronks, NY
Wabił nastoletnie dziewczynki
Policja aresztowała 26-letniego Ositę Enweronye'a, który próbował zwabić cztery nieletnie dziewczynki na Bronksie. Najpierw złapał za rękę 11-latkę i próbował ją zaciągnąć do budynku. Na szczęście dziewczynka wyrwała mu się, ale Enweronye dalej „polował” na kolejne dziewczynki. W ciągu 15 minut zaczepił kolejne trzy w wieku 11 i 13 lat. Na szczęście wszystkie uciekły i policji udało się go dorwać.

Waszyngton, DC
„Emerytalne” plany Baracka Obamy
Koniec prezydentury i co dalej… W przeciwieństwie do swoich poprzedników, odchodzący za osiem miesięcy z urzędu prezydent Barack Obama zamierza pozostać przez kolejne dwa lata w Waszyngtonie. Podjął taką decyzję m.in dlatego, aby jego młodsza córka Sasha mogła skończyć naukę w elitarnej Sidwell Friends Academy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: