NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

27.04.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto:

Manhattan, NY
Atak nożownika w metrze linii 6
Znów niebezpieczny incydent w nowojorskim metrze. We wtorek po 3 nad ranem, jadący pociągiem linii numer sześć pasażer został zaatakowany przez innego mężczyznę. Zaczęło się od ostrej wymiany słów po tym, jak podejrzany miał niewłaściwie się zachowywać. Awantura szybko eskalowała i napastnik w pewnym momencie wyciągnął z kieszeni nóż i dźgnął pasażera w rękę. Gdy pociąg dojechał do stacji Grand Central, ofiara i towarzysząca jej osoba, wysiedli. Napastnik odjechał i jest poszukiwany.

Staten Island, NY
Filmował kobiety w przebieralni
Policja poszukuje mężczyzny, który wślizgnął się do przebieralni dla kobiet w Staten Island Mall przy Richmond Ave., ukrył w jednej z kabin i wykorzystując „prześwit”  w drzwiach filmował komórką przebierające się kobiety. Jedna z nich zauważyła go i narobiła hałasu. Mężczyzna jednak zdążył uciec zanim przybyła policja.

Waszyngton, DC
Prawybory w pięciu  stanach
We wtorek zarejestrowani na poszczególne partie Amerykanie głosowali w kolejnych prawyborach. Do wieczora odbywały się one w pięciu stanach: Connecticut,  Delaware, Maryland, Pensylwania i Rhode Island. Wśród republikanów sondaże wskazywały na zwycięstwo Donalda Trumpa, który w zeszłym tygodniu wygrał w Nowym Jorku. Wśród demokratów, Hillary Clinton prowadziła zwłaszcza w dwóch największych stanach, Pensylwanii i Maryland.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: