NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

25.04.2016, godz. 00:00
news, wiadomości, breaking news
news, wiadomości, breaking news foto:

Nowy Jork, NY
Rekordowe przychody
w kolekturach loteryjnych
Zdaje się, że nowojorczycy coraz częściej próbują szczęścia na loterii. Z najnowszego raportu State Gaming Commission wynika, że do kasy stanowej z tytuły sprzedaży kuponów loteryjnych i najróżniejszych zdrapek wpłyną w minionym roku fiskalnym rekordowa kwota blisko 10 miliardów dolarów. Żaden inny stan w całej Ameryce nie może poszczycić się takimi przychodami.

Manhattan, NY
Potężny pożar na SoHo
Kilkudziesięciu strażaków walczyło przez kilka godzin z potężnym pożarem jaki wybuchł w budynku na Manhattanie. Jak podał rzecznik FDNY, zgłoszenie o ogniu w budynku przy Thompson Street, niedaleko Broome Street na SoHo. przyjęto przed w niedzielę przed 6 rano. Podczas akcji rannych zostało dwóch strażaków.

San Diego, CA
Pies zagryzł noworodka
Tragedia w Kalifornii. Rodzinny pies, mieszaniec American Staffordshire Terrier, zagryzł zaledwie trzydniowego chłopczyka. Jak podaje policja, noworodek spał w niskim bujanym foteliku podczas gdy rodzice oglądali obok telewizję. W pewnym momencie maluszek zakasłał. Dźwięk najpewniej zdenerwował psa, który „kłapnął” szczękami. Niestety zęby wbiły się w dziecko zabijając je na miejscu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: