NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

15.03.2016, godz. 00:00
wiadomości w skrócie, news
wiadomości w skrócie, news foto:

Newark, NJ
Samolot zawrócony przez... smród
Samolot United Airlines lecący w poniedziałek rano z Newark Liberty International do Austin w Teksasie był zmuszony do zawrócenia na lotnisko. Powód? Jak poinformowali przedstawiciele federalnej Agencji ds. Lotnictwa około 20 minut po starcie w kabinie pokładowej Boeinga 739 zaczęło śmierdzieć. Nie sprecyzowano jaki odór zapanował w samolocie. Po wylądowaniu maszyny,samolot został poddany dokładnemu przeglądowi.

Waszyngton, DC
Rubio triumfował w stolicy
Tuż przed kolejnymi wtorkowymi prawyborami senator z Florydy Marco Rubio triumfował w District Columbia - stolicy Stanów. Drugie miejsce zajął gubernator Ohio John Kasich. Na trzeciej pozycji uplasował się miliarder Donald Trump, ostatni był senator z Teksasu Ted Cruz. Senator z Florydy zdobył w sumie 10 delegatów, a gubernator Kasich dziewięciu.

Sunset Park, NY
Tajemnicza śmierć dwulatki
Policja bada okoliczności śmierci dwuletniej Melody Pheng z Brooklynu. Jak poinformował rzecznik NYPD, oficerowie i karetka zostali wezwani do domu przy 47 Street w Sunset Park w niedzielę około 8:25 pm. Po przybyciu na miejsce zastali ojca reanimującego dziewczynkę. Nieprzytomną dwulatkę przewieziono do Maimonides Medical Center, niestety lekarze mogli już tylko stwierdzić zgon dziecka. Policja przesłuchuje rodziców, a przyczynę zgonu ma zdeterminować lekarz sądowy.

--------

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: