NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

19.02.2016, godz. 00:00
news, wiadomosci, doniesienia
news, wiadomosci, doniesienia foto:

Bronks, NY
Zboczeniec wykorzystał 15-latka
Policja szuka zboczeńca, który molestował 15-letniego chłopca w Concrete Plant Park niedaleko Whitlock Avenue i Bruckner Boulevard w Hunts Point na Bronksie. Poszukiwany zaciągnął chłopca do znajdującego się w parku budynku i tam wykorzystał. Policja nie podaje szczegółów.

San Francisco, CA
Uber zapłaci blisko $30 mln kary
Uber zgodził się wypłacić 28,5 mln dol. odszkodowania w sprawie dwóch pozwów, w których zarzuca się mu wprowadzanie klientów w błąd co do  opłat i stosowanych procedur bezpieczeństwa. Poza karą pieniężną, ugoda przewiduje, że w kampanii reklamowej Uber zrezygnuje z części elementów mówiących o usługach świadczonych przez firmę jako szczególnie bezpiecznych.

North Babylon, NY
Dorwali włamywacza do samochodów
Detektywi Suffolk County Police aresztowali 22-letniego Michaela McFarlanda za serie włamań do samochodów, jakie miały miejsce North Babylon w ostatnim czasie. Mężczyzna włamywał się do aut i kradł z nich pozostawione przez właścicieli portfele, telefony, laptopy czy inne elektroniczne urządzenia. Złodziej został zatrzymany na gorącym uczynkugdy się włamał do BMW, z którego próbował skraść GPS-a.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: