NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

23.01.2016, godz. 00:00
news, wiadomosci, doniesienia
news, wiadomosci, doniesienia foto:

Waszyngton, DC
Latają z bronią
Podczas kontroli na amerykańskich lotniskach przechwycono o blisko 20 proc. więcej broni niż rok wcześniej – poinformowała Agencja Bezpieczeństwa Transportu (TSA). W sumie były to 2653 sztuki broni, w tym prawie 83 proc. naładowanej. Najwięcej – bo 153 sztuki – znaleziono w bagażach podręcznych w porcie lotniczym w Dallas. Na kolejnych miejscach były: Atlanta (144), Houston (100) i Denver (90).

Brooklyn, NY
Potrącił nastolatka i zwiał
Kolejny hit-and-run. Pirat drogowy potrącił w czwartek okolo 9 wieczorem 15-letniego chłopca, który przechodził przez Havemeyer Street na Williamsburgu. Zamiast pomóc dziecku, uciekł z miejsca wypadku. Pomoc do rannego wezwali przypadkowi świadkowie. Chłopiec trafił do Bellevue Hospital. Jego stan jest ciężki.

Nowy Jork, NY
W oczekiwaniu na śnieg
W związku z zapowiedziami synoptyków o nadciągającej śnieżycy,w piątek rano National Weather Service ogłosiło alarm zimowy dla pięciu dzielnic metropolii. Jak podkreślono, bez względu jak obfity będzie śnieg, to zapowiadany jest też bardzo silny wiatr. Możliwy jest również marznący deszcz. Wszystko razem  spowoduje bardzo trudne i niebezpieczne warunki, przez co komunikacja może być bardzo utrudniona.

Brooklyn, NY
Zboczeniec w metrze
Policja poszukuje mężczyzny, który obnażył się i zaczął masturbować przed pasażerką w wagonie metra linii F. Kiedy pociąg zatrzymał się na stacji Fort Hamilton Parkway, wyskoczył i uciekł.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: