NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

20.01.2016, godz. 00:00
Glenn Frey nie żyje
foto:

Newark, NJ
Tajemnicza śmierć
Policja w New Jersey prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w samochodzie na North 6th Street w Newark. Jak poinformował prokurator Essex County, pojazd uległ wcześniej wypadkowi - z nieustalonych jeszcze przyczyn koziołkował na drodze. Przypadek traktowany jest jako podejrzany, bowiem denat, którego personaliów nie ujawniono, miał na ciele rany postrzałowe.

Brooklyn, NY
Przejechał kobietę i wpadł do kanału
To dość nietypowy hit-and-run. Policja poszukuje kierowcy audi, który stracił panowanie nad pojazdem, przejechał idącej chodnikiem na moście kobiecie po nodze, a następnie wpadł do płynącego poniżej Gowanus Canal. Kiedy ranna leżała na moście, kierowca otworzył drzwi, przepłynął kanał i uciekł. Sal

Nowy Jork, NY
Zmarł współzałożyciel The Eagles
W wieku 67 lat zmarł Glenn Frey, współzałożyciel i gitarzysta legendarnej grupy The Eagles. Informację o śmierci muzyka przekazali przedstawiciele zespołu. Powodem śmierci muzyka były komplikacje wywołane licznymi chorobami: reumatoidalnym zapaleniem stawów, zapaleniem okrężnicy i zapaleniem płuc. The Eagles znane jest z takich przebojów jak „Hotel California”, „Take It Easy” czy „Witchy Woman”.

Nowy Jork, NY
Hołd dla Kinga
W trzeci poniedziałek stycznia Nowy Jork i cała Ameryka obchodziła uroczyście rocznicę urodzin Martina Luthera Kinga, działacza na rzecz równouprawnienia rasowego w Stanach Zjednoczonych. Święto upamiętniające jego życie i działalność Amerykanie obchodzili w tym roku po raz 29. Na znak hołdu sportowcy, którzy rozgrywali mecze w tym dniu mieli na sobie koszulki z literami MLK.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: