NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

21.12.2015, godz. 00:00
news, wiadomosci, doniesienia
news, wiadomosci, doniesienia foto:

Bronks, NY
Okradziony podczas strzyżenia
To się nazywa zostać naprawdę ogolonym… Mieszkaniec Bronksu został okradziony w zakładzie fryzjerskim. Podczas gdy siedział w fotelu i strzyżony, podejrzany mężczyzna, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu, wszedł do zakładu i zwinął z wieszaka skórzaną kurtkę ofiary i uciekł. W kieszeniach okrycia znajdowały się ponadto słuchawki Beats oraz portfel z pieniędzmi, kartami i dokumentami.

Ronkonkoma, NY
Obnażał się przed ludźmi na postoju
Policja z Long Island aresztowała zboczeńca, który obnażał się przed ludźmi siedzącymi w mini-busie stojącym na skrzyżowaniu  Route 454 i 13th Avenue w Ronkonkom. Jak poinformowano, 26-letni Shawn Marshal Raghunandan przyjechał swoim samochodem i zatrzymał się przy busie. Zdjął spodnie i zaczął się obnażać. Na szczęście kierowca spisał dane jego samochodu i zawiadomił policję, która szybko go złapała. Zboczeniec usłyszał już zarzuty.


San Bernardino, CA
Obama z z rodzinami ofiar masakry
Barack Obama wraz z żoną spotkali się z rodzinami osób zabitych w zamachu w San Bernardino w Kalifornii. Po spotkaniu, na które nie wpuszczono mediów, Obama powiedział, że jest poruszony tym, iż bliscy zabitych skupili się na przesłaniu tolerancji zamiast wzywać do odwetu. Po spotkaniu prezydencka para udała się na krótki odpoczynek.

Manchester, NH
Demokraci po raz trzeci
Demokratyczni kandydaci do partyjnej nominacji prezydenckiej spotkali się na trzeciej debacie. Tym razem była sekretarz stanu Hillary Clinton, były gubernator Maryland Martin O’Malley oraz senator z Vermont Bernie Sanders koncentrowali się na sprawach związanych z bezpieczeństwem kraju, walką z terroryzmem i Państwem Islamskim, kontrol problemem uchodźców oraz kontroli broni palnej.REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: