NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem z Nowego Jorku i Ameryki

11.12.2015, godz. 00:00
wiadomości w skrócie, news
wiadomości w skrócie, news foto:

Brooklyn, NY
Dopadli gwałciciela
Policja aresztowała 31-letniego Raji Wilsona, który miał zgwałcić 30-letnią kobietę w budynku na Coney Island. Zaraz po dokonaniu napaści seksualnej Wilson napadł z bronią w ręku na 46-letnią kobietę i zrabował jej 30 dolarów.

Marlboro Township, NJ
Szukali bomby w autobusie
Specjalny oddział antyterrorystyczny wkroczył w czwartek rano na pokład autobusu NJ Transit po tym jak otrzymano doniesienie, że w jednym z bagaży jest bomba. Pojazd został zatrzymany w czwartek przed południem na Route 9 w Marlboro Township. Na razie podano tylko, że z autobusu usunięto wszystkie bagaże. Nie podano czy w którymś był jakiś ładunek wybuchowy.

Nowy Jork, NY
Trump bez tytułów
Donald Trump znów stroi fochy. Tym razem republikański kandydat do nominacji prezydenckiej ogłosił, że jest obrażony na... Szkocję. Powód? Lokalny rząd Edynburga odebrał mu tytuł „ambasadora biznesu” za jego wezwania do zamykania Ameryki dla wszystkich muzułmanów.

Chicago, IL
Burmistrz przeprasza
Burmistrz Chicago przeprosił za akcję, w wyniku której od policyjnych kul zginął czarnoskóry Laguan McDonald. – Biorę na siebie odpowiedzialność naprawienia zaistniaiałej  sytuacji. Mówię „przepraszam” – oświadczył Rahm Emanuel. Zaapelował jednocześnie do wybieralnych przedstawicieli i przywódców lokalnych społeczności o pomoc w odbudowie społecznego zaufania do organów ścigania.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: