NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z okolic Nowego Jorku

Expressem: w telegraficznym skrócie z okolic Nowego Jorku

11.10.2015, godz. 19:11
news, wiadomości w skrócie
news, wiadomości w skrócie foto:

Oto niektóre z ważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w metropolii nowojorskiej.

Staten Island, NY
Spadł do szybu windowego
Tragedia na Staten Island. Nastoletni chłopak nie żyje po tym, jak spadł do szybu windowego w opuszczonym budynku przy 100 Castleton Avenue w New Brighton  – donosi NY1. Zaalarmowana policja znalazła 16-letniego Marcosa Castillo, który najprawdopodobniej  z rozległym urazem głowy. Po przewiezieniu do Richmond University Medical Center lekarze stwierdzili zgon chłopaka. Śledczy badają okoliczności wypadku.

Smithtown, NY
Po pijanemu zabił pieszego
Policja z Long Island aresztowała mężczyznę, który jadąc pod wpływem alkoholu potrącił śmiertelnie pieszego. Jak podają stróże prawa 43-letni Timothy Burke nie zdążył wyhamować i uderzył w przechodzącego ulicę 51-letniego Kennetha Richa zabijając go na miejscu.

Bronx, NY
Zaatakowany nożem w mieszkaniu
Ponad 70-letni mężczyzna został zaatakowany nożem w swoim mieszkaniu w kompleksie Wise Towers przy 589 Amsterdam Ave. Jak podaje policja, raniony w ramię staruszek został przewieziony do  St Luke's Hospital. Jego stan nie jest znany. Jak na razie nikt nie został aresztowany i obecnie trwa dochodzenie ustalające jak doszło do incydentu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: