NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z okolic metropolii

Expressem: w telegraficznym skrócie z okolic metropolii

07.09.2015, godz. 18:43
news, wiadomości w skrócie
news, wiadomości w skrócie foto:

Miniony Labor Day Weekend obfitował w wiele wydarzeń. Oto najważniejsze z nich w telegraficznym skrócie.

Long Island, NY
Na gazie z nieletnią  córką
Niektórzy nigdy się  nie nauczą… Policja z Suffolk County aresztowała mężczyznę, który nie dość, że jechał niesprawnych samochodem z 14-letnią córką, to na dodatek był pijany.  Jak podaje policja, w samochodzie prowadzonym przez Ramona Garcię, oprócz czternastolatki znajdowali się inni członkowie jego rodziny, ale już pełnoletni. 57-letni Garcia został aresztowany i oskarżony na podstawie  Leandra’s Law, które jazdę po pijanemu z dzieckiem poniżej 15. roku życia uznaje jako przestępstwo a nie wykroczenie.

Brooklyn, NY
Strzelanina i atak nożem przed paradą
Dwóch mężczyzn wylądowało w szpitalu po strzelaninie i ataku nożem do jakiego doszło w poniedziałek przy Grand Army Plaza na Brooklynie, tuż przed West Indian Day Parade. Według lekarzy, ofiara nożownika ma bardzo małe szanse na przeżycie. Poszukiwania sprawców trwają. Tymczasem do ochrony parady wyznaczono 1500 funkcjonariuszy.

Borough Park, NY
Śmiertelny wypadek na Brooklynie
Policja poszukuje kierowcy, który potrącił samochodem  przechodząca przez ulicę kobietę i uciekł z miejsca wypadku pozostawiając ją na pewną śmierć. Do zdarzenia doszło w w poniedziałek nad ranem na skrzyżowaniu 42nd Street  i 9th Avenue w Borough Park. Ofiara to 59-letnia Marlene Zotti, która zmarła po przewiezieniu do Lutheran Medical Center. 

Queens, NY
Szukają rabusiów z klubu nocnego
NYPD prowadzi poszukiwania za dwoma mężczyznami, którzy są podejrzani o dokonanie napadu rabunkowego przed Medusa Lounge przy 25-18 50th St. w Woodside na Queensie. Rabusie zaatakowali ofiarę, okradli po czym zbiegli z miejsca uciekając czarnym samochodem, którym uderzyli w ofiarę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: