NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku

Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku

01.12.2015, godz. 00:00
wiadomości w skrócie, news
wiadomości w skrócie, news foto:

North Amityville, NY
Złodziej na stacji benzynowej
Policja z Long Island aresztowała 24-letniego Billy'ego McMahona, który okradł w niedzielę kobietę w czasie tankowania benzyny. Mężczyzna podszedł do kobiety, zastraszył ją bronią i kazał oddać pieniądze, po czym uciekł. Ofiara zaalarmowała pracownika stacji i policję, która szybko schwytała złodzieja niedaleko stacji.

Nowy Jork, NY
Niezpieczeństwo w miejskich osiedlach
Radni miejscy rozpoczęli debatę nad tym, jakie kroki podjąć, aby na terenie miejskich osiedli (public housing) było bezpieczniej i jak powstrzymać rosnącą falę przemocy. Od 2014 roku liczba napadów, gwałtów, strzelanin i rabunków – wzrosła tam aż o 31 procent.

North Babylon, NY
Przeżyła dachowanie, zginęła
wracając do auta po rzeczy
Tragiczny wypadek na Long Island. Jadąca przez Southern State Parkway 25-letnia Brittany Leith straciła panowanie na pojazdem, uderzyła w oddzielający pasy ruchu murek, przekoziołkowała i dachowała swym samochodem. Kobiecie na ratunek ruszył inny kierowca, który pomógł jej bezpiecznie wyjść z wraku. W pewnej chwili kobieta stwierdziła, że ma w aucie cenne rzeczy i musi je wyjąć. Nie pozwalając się zatrzymać i nie zważając na ruch wbiegła na autostradę. Wszystko działo się tak szybko, że jadące auto nie zdążyło wyhamować u uderzyło w kobietę, zabijając ją.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: