NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku

Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku

18.11.2015, godz. 00:00
news, wiadomosci, doniesienia
news, wiadomosci, doniesienia foto:

Queens, NY
Pożar na Forest Hills
Dwie osoby, w tym jedna w stanie krytycznym, trafiły do szpitala na skutek obrażeń odniesionych w pożarze jaki wybuchł w jednym z mieszkań w bloku przy 106-15 Queens Boulevard na Forest Hills. Straż otrzymała zgłoszenie w poniedziałek przed 6 rano. Ogień opanowano w ciągu godziny. Na razie nie wiadomo co spowodowało pożar apartamentu.


West Village, NY
Wykupiła sklep z zabawkami i… da je dzieciom
Carol Suchman to prawdziwy Święty Mikołaj. Kobieta każdego roku podarowywała zabawki i inne rzeczy różnym organizacjom, które przekazywały je biednym. Ale w tym roku postanowiła zrobić jeszcze więcej. Kiedy przechodziła koło sklepu z zabawkami, którego właściciel postanowił zamknąć interes, skontaktowała się z nim i wykupiła cały towar. Tysiące lalek, misiów, klocków przekazała do Department of Homeless Services i trafią one do najbiedniejszych dzieci w metropolii.


Brooklyn, NY
Mężczyzna raniony drzewem
Idący chodnikiem mężczyzna został poważnie ranny przez gałąź drzewa, która spadła mu na głowę. Do wypadku doszło w Red Hook w poniedziałek około 1 po południu. W okolicy pracowali akurat robotnicy z Wydziału Parków, którzy przycinali drzewa i wycinali suche gałęzie. Jedna z nich spadła na przechodzącego obok człowieka, który w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: