NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku

Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku

30.10.2015, godz. 20:07
wiadomości w skrócie, news
wiadomości w skrócie, news foto:

Bronx, NY
Śmierć w ogniu
Policja i inspektorzy FDNY prowadza dochodzenie w sprawie pożaru, jaki wybuchł w czwartek wieczorem w mieszkaniu przy 1758 Weeks Avenue w Mount Hope na Bronksie. Po przybyciu ma miejsce strażacy znaleźli w mieszkanie nieprzytomnego mężczyznę, który zmarł po przywiezieniu do szpitala. Śledczy starają się ustalić, czy zgon został  spowodowany pożarem czy też ogień podłożono, by zakryć ślady zbrodni.

Manhattan, NY
Samobójca w East River
Służby ratunkowe wyłowiły w piątek nad ranem z East River mężczyznę. Najpierw policja otrzymała zgłoszenie o podejrzanej osobie chodzącej nad brzegiem rzeki w okolicach E. 81 Street na Manhattanie. Po przybyciu na miejsce nikogo tam nie było, ale podczas patrolowania terenu, zauważono człowieka w wodzie na wysokości 34 Stree. Po szybkiej akcji ratunkowej uratowano  mężczyznę i przewieziono go do Bellevue Hospital.

Greenpoint, NY
Wdrapał się przez okno i okradł
Kolejne włamanie w polskiej dzielnicy. Policja z Greenpointu poszukuje złodzieja, który wdrapał się przez okno do mieszkania w budynku przy Eagle Street. Zrobił to w momencie, kiedy właścicielka wyszła z domu ze śmieciami. Po powrocie zastała otwarte szafki i komodę… Rabuś uciekł z gotówką i biżuterią.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: