NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i okolic

Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i okolic

12.10.2015, godz. 19:54
news, wiadomości w skrócie
news, wiadomości w skrócie foto:

Oto niektóre z ważniejszych wydarzeń z Nowego Jorku i okolil metropolii.

Buffalo, NY
Pożar w samolocie
Samolot  Alaska Airlines, lecący z New Jersey do Seattle w stanie Washington został zmuszony w poniedziałek około 8 rano do awaryjnego lądowania w Buffalo. Jak podał rzecznik  Niagara Frontier Transportation Authority,  na pokładzie Boeinga 737 ze 184 pasażerami doszło do małego pożaru po zwarciu czytnika kart kredytowych. Maszyna wylądowała  bezpiecznie. Nikomu z pasażerów nic się nie stało.

East Patchogue, NY
Szukają brutali
Policja z Long Island szuka zwyrodnialców, którzy w bestialski sposób zabili dwa koty w East Patchogue. Zmasakrowane zwierzęta zostały znalezione na trawniku przed domem przy Corbin Avenue. Policja oferuje 5 tys. dolarów nagrody za informacje, które pomogą ująć odpowiedzialnych za przestępstwo. Tel: 1-800-220-TIPS.

Manhattan, NY
Canal Street najgorsza stacją
Canal Street Station czerwonej linii 1 jest najgorszą stacją metra jeżeli chodzi o panujące tam warunki. Jak wynika z raportu na zlecenie senatora Daniele Squadrona – w czasie którego skontrolowano 53 stacje –  na peronach tej właśnie stacji znaleziono najwięcej śmieci, szczurzych odchodów i samych szczurów, popękanych ścian, odpadających farb i uszkodzonych schodów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: