NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i Ameryki

13.11.2015, godz. 00:00
wiadomości w skrócie, news
wiadomości w skrócie, news foto:

Manhattan, NY
Aresztowanie w sprawie strzelaniny
przy Penn Station
Policja aresztowała w czwartek 27-letniego Vincenta Arconę. Mężczyzna był poszukiwany jako główny podejrzany o zabicie mężczyzny podczas strzelaniny niedaleko Penn Station, która miała miejsce na początku tygodnia. Arcona został rozpoznany przez pracowników Bronx-Lebanon Hospital Center, którzy rozpoznali go gdy się zjawił na izbie przyjąć z opublikowanego zdjęcia i zawiadomił policję. Obecnie podejrzany jest przesłuchiwany.

Detroit, MI
Wodą w bezdomnego
Skandaliczne zachowanie pracownika McDonald'sa w Detroit.  Dowcipniś pracujący przy okienku drive-thru zaczął wołać bezdomnego, który koczował niedaleko restauracji. Kusił go, że jak podejdzie to da mu kanapkę. Biedny człowiek podszedł do okienka ale zamiast jedzenie dostał zimną wodą w twarz. Wszystko to zostało nagrane i umieszczone w internecie. W ten sposób dowiedzieli się o tym managerowie i zwolnili natychmiast bezczelnego pracownika.

Brooklyn, NY
Mają złodzieja… środków transportu
Na Brooklynie aresztowano 50-letniego Dariusa McColluma za… kradzież autobusu Greyhound z dworca Port Authority. Policja zauważyła pojazd, którego rejestracja odpowiadała numerom skradzionego autobusu, na rogu Third Avenue i Union Street w Gowanus na Brooklynie. Po skonfrontowaniu i wylegitymowaniu kierowcy okazało się, że to słynny McCollum, który wykonał podobny numer nie pierwszy raz. Mężczyzna był już aresztowany 29. razy za różne przestępstwa i wykroczenie związane ze środkami transportu. Raz nawet za prowadzenie pociągu metra. Według policjantów, podczas aresztowania mężczyzna miał mówić, że następnym razem ukradnie samolot.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: