NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i Ameryki

26.10.2015, godz. 00:00
wiadomości w skrócie, news
wiadomości w skrócie, news foto:

Najważniejsze wybrane wiadomości z metropolii nowojorskiej i Ameryki.

Pleasent Valley, NY
Udusił matkę i ukrywał ciało
Makabra. Policja z Pleasent Valley w stanie Nowy Jork aresztowała 48-letniego Charlesa R. Cole'a w związku ze zniknięciem jego 76-letniej matki. Kobieta zaginęła jeszcze w sierpni. Tymczasem okazuje się, że Cole zabił matkę, następnie ukrył jej ciało w Pleasant Valley Motel. a  po około dwóch miesiącach przewiózł i  porzucił w Karolinie Południowej. Sprawa wyszła na jak jak przypadkowa osoba natknęła się na porzucone zwłoki. Mężczyzna przyznał się i usłyszał zarzuty.

Queens, NY
Monitor pokaże o której przyjedzie pociąg
Pasażerowie linii metra N i Q z Astorii na Queensie będą mieli ułatwioną podróż. A konkretnie będą wiedzieć, jak daleko od ich stacji znajduje się pociąg i za ile czasu dojedzie na stację. Nowe interaktywne monitory zostaną zainstalowane na pięciu stacjach linii N i Q: 36th Street, 39th Street, Broadway, 30th Avenue i Astoria Boulevard.

Nowy Jork, NY
Republikanie wierzą w Donalda
Miliarder Donald Trump to wielka nadzieja republikanów. Z najnowszego badania opinii publicznej przeprowadzonego przez Associated Press-GfK wynika, że siedem na dziesięciu republikańskich wyborców wierzy, że magnat nieruchomości ma największe szanse na to, by wygrać wybory prezydenckie w 2016 roku i powinien zostać oficjalnym kandydatem do wyborów.

Queens, NY
Strzelanina na imprezie
Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak na imprezie domowej doszło do strzelaniny. Jak podaje policja, zdarzenie miało miejsce w niedzielę nad ranem na Bayside w domu przy 28th Avenue niedaleko 214th Street. Strzeły podały w momencie kiedy grupa młodych ludzi opuszczała imprezę. Ranni to mężczyźni w wieku 23 i 27 lat. Sprawcy są ciągle poszukiwani. Śledztwo w sprawie trwa. Sal

Miami, FL
Patricia osłabła
Huragan Patricia, najpotężniejszy jaki kiedykolwiek zarejestrowano na półkuli zachodniej, po dotarciu nad zachodnie wybrzeże Meksyku, zaczął gwałtownie słabnąć. W sobotę Patricia była już tylko depresją tropikalną. Krajowe Centrum Huraganów w Miami, informując, że prędkość wiatru spadła do 55 km/h. Gdy Patricia była jeszcze huraganem najwyższej, piątej kategorii w skali Saffira-Simpsona, prędkość wiatru dochodziła do 325 km/h.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: