NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i Ameryki

Expressem: w telegraficznym skrócie z Nowego Jorku i Ameryki

14.10.2015, godz. 20:37
news, wiadomości w skrócie
news, wiadomości w skrócie foto:

Wybanae najważniejsze wiadomości z Ameryki i metropolii nowojorskiej.

Las Vegas, NV
Hillary gwiazdą debaty
Była pierwsza dama i sekretarz stanu Hillary Clinton, która ostatnio traci w sondażach, zdecydowanie zdominowała pierwszą prezydencką debatę Partii Demokratycznej. Atakowała rywali i z łatwością odrzucała zarzuty dotyczące m.in. jej elektronicznej skrzynki pocztowej. W zorganizowanej przez telewizję CNN w Las Vegas pierwszej prezydenckiej debacie demokratów wzięło udział pięciu kandydatów, którzy dotychczas publicznie ogłosili swe prezydenckie ambicje. Clinton zajęła centralne miejsce na scenie, z racji najlepszych notowań.

Brooklyn, NY
Napad na stacje metra
Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o dokonanie napadu na  budkę agenta stacji metra. Do zdarzenia doszło we wtorek około 3 pm w Brownsville na Brooklynie, na stacji metra linii 3. Zdaniem pracownika MTA, złodziej zrabował około dwa tysiące dolarów. Do napaści doszło kiedy agent sprzątał na stacji.

Queens, NY
Z kokainą na pokład samolotu
Agenci ochrony lotniska JFK aresztowali obywatela Gwatemali, który próbował przemycić do Stanów kokainę o wartości blisko 200 tys. dolarów. Narkotyki  w formie ciekłej znajdowały się w butelkach, w których miał być ocet.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: