NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

15.09.2015, godz. 22:52
NYC
foto:

Najważniejsze wiadomości

Bronx, NY
Zrobiła zakupy skradzioną kartą

Najpierw zwinęła komuś kartę kredytową, a później poszła z nią na zakupy. Nowojorska policja poszukuje kobiety, która korzystając z kradzionej karty kredytowej zrobiła zakupy w Victoria Secret na Baychester (Bronks) na kwotę 1200 dolarów. Według opisu policyjnego złodziejka jest w wieku od 25 do 30 lat.


Greenburgh, NY
Kojoty pojawiły się w Westchester
Mieszkańców Westchester w ostatnich dniach odwiedziły kojoty.Jedna z rodzin wizytę dzikich zwierząt nagrała telefonem komórkowym. Na nagraniu widać jak na podwórku beztrosko biegają sobie kojoty. Mało tego, że urządziły sobie przechadzkę na podwórku, to na dodatek jeden z nich w pysku trzymał świstaka, którego wcześniej upolował.


Staten Island, NY
Aresztowano zboczeńca
Nowojorska policja aresztowała mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie napaści seksualnej na kobietę na Staten Island. Shahzaib Akbar (18 l.) został oskarżony o włamanie i nadużycia seksualne. Nastolatek wtargnął do mieszkania 20-latki i usiłował ją zgwałcić. Całe szczęście kobiecie udało się wyrwać z rąk oprawcy. Poszkodowana zadzwoniła na policję, a w tym czasie napastnik uciekł. Oficerowie NYPD dopadli jednak zboczeńca kilka dni później.

tagi: NYC USA
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: