NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

14.09.2015, godz. 23:48
Policja Nowy Jork, NYPD
foto:

Najważniejsze wiadomości

Manhattan, NY
Ochroniarz - nożownik
Mężczyzna, który pracuje jako ochroniarz przy World Trade Center, nożem zaatakował ofiarę w McDonald's na dolnym Manhattanie. Między mężczyznami doszło do słownej awantury. Po kilku minutach ostrej i wulgarnej awanturze ochroniarz sięgnął po nóż i ranił 22-letniego mężczyznę. Ofiara trafiła do szpitala, a nożownik do aresztu.

Staten Island, NY
Tajemnicza śmierć maluszka
Nowojorska policja została wezwana do jednego z domów na Staten Island. Funkcjonariusze znaleźli w nim nieprzytomnego 5-miesięcznego niemowlaka. Dziecko zostało natychmiast przewiezione do szpitala. Trwa ustalanie przyczyny śmierci chłopczyka.


Manhattan, NY
Brutalny gwałt
Nowojorska policja poszukuje napastnika, który przyczaił się na 26-letnią kobietę i ją zgwałcił. Dramat rozegrał się w pobliżu Cathedral Pkwy. Mężczyzna, który poruszał się na rowerze, po dokonaniu gwałtu zwiał na nim. Zgwałcona kobieta trafiła do szpitala.


Brooklyn, NY
Strzelanina na Brooklynie
Do strzelaniny doszło w Sutter Union Houses na Brownsville, Brookyn. Rannych zostało dwóch mężczyzn - 23-latek został postrzelony w tułów i lewą nogę, natomiast 24-latek został postrzelony w ramię. Obaj trafili do szpitala. Według lekarzy stan zdrowia poszkodowanych nie zagraża ich życiu.


Bronx, NY
Uderzyła w twarz 10-latka
Policja poszukuje kobiety, która w M&G Bus Stop Deli przy East 206th Street na Norwood uderzyła dziecko właściciela sklepu w twarz. Kobieta weszła do sklepu i walnęła chłopca prosto w twarz.  – Nagle poczułem, że ktoś mnie walnął w nos. Strasznie mnie to bolało i się bałem, bo nie wiedziałam co się dzieje – powiedział Mohammed Almontsir (10 l.). Klienci sklepu usiłowali zatrzymać kobietę, jednak udało jej się wyrwać i zwiać.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: