NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

10.09.2015, godz. 23:27
Policja Nowy Jork, NYPD
foto:

Najważniejsze wiadomości

Manhattan, NY
Otwarto szkołę uszkodzoną przez wybuch
To dobra informacja dla uczniów, którzy nowy rok szkolny rozpoczęli w środę. Urzędnicy z Departamentu Budownictwa zezwolili na otwarcie John F. Kennedy High School w której kilka tygodni temu doszło do wybuchu gazu. Po wykonaniu ekspertyzy uznano, że konstrukcja budynku nie została naruszona i uczniom oraz nauczycielom nie zagraża niebezpieczeństwo.

Brooklyn, NY
Pożar taksówki na Brooklynie
Chwile grozy przeżyli mieszkańcy Brooklynu. Tuż sprzed wjazdem na Manhattan Bridge w czwartek nad ranem w płomieniach stanęła nowojorska zielona taksówka. Buchające płomienie szybko rozprzestrzeniającego się ognia obudziły mieszkańców apartamentów położonych przy Pearl i Front Streets na Dumbo.

Long Island, NY
Samochód wjechał na tory LIRR
Do niebezpiecznego wypadku doszło na torach LIRR. Kierowca cudem uniknął śmierci gdy wjechał na tory i tory. Chwilę po tym, jak wysiadł z samochodu uderzył w niego pociąg.  Nikt nie ucierpiał w wypadku. Ze względów bezpieczeństwa przez dwie godziny zawieszono kursowanie pociągów LIRR.


Brooklyn, NY
Śmiertelnie postrzelony na Brooklynie
22 - letni mężczyzna został śmiertelnie postrzelony podczas jazdy na rowerze na Brooklynie. Do zabójstwa doszło na Brooklyn Crown Heights przy Albany Avenue w pobliżu  Prospect Place. W kierunku rowerzysty padł grad kul. Mężczyzna został przewieziony do Interfaith Hospital, gdzie stwierdzono jego zgon.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: