NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

02.09.2015, godz. 22:14
LIRR
foto:

Najważniejsze wiadomości

Nowy Jork, NY
Opóźnienia na LIRR
Tysiące pasażerów LIRR miało w środę rano problem z dojazdem do pracy. Wszystko przez awarię prądu, która spowodowała problemy z sygnalizacją w tunelach na wschód od East River. Mimo że usterka została usunięta, to na torach dążyły potworzyć się potężne „korki” i pociągi kursowały z dużymi opóźnieniami.

Bonne Terre, MO
Wykonano kolejną egzekucję
W Bonne Terre w Missouri stracono więźnia, podając mu zastrzyk śmierci. Roderick Nunley (50 l.) został skazany na karę śmierci po tym jak w 1989 roku uprowadził z kolegą i gwałcił 15-letnią Ann Harrison, którą później zamordowali.

Long Island, NY
Policjanci ranni w wypadku
Do niebezpiecznej kolizji doszło na Route 347 w Hauppauge. Jak podaje miejscowa policja, w wypadku ucierpiały cztery osoby, w tym dwóch policjantów. Orvin Antonio Gabriel jechał Toyotą Corolla, którą uderzył w policyjny radiowóz. Ranni w stanie ciężkim, ale stabilnym, zostali przewiezieni do Stony Brook University Hospital.

Manhattan, NY
Kolejne stacje dla Citi Bike
Jak podaje NY1, otwarto kolejne dwie stacje Citi Bike. Znajdują się się one na Upper East Side dokładnie przy East 67th Street i Lexington Avenue oraz West 63rd Street  i Broadway.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: