NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

30.08.2015, godz. 22:54
Policja Nowy Jork, NYPD
foto:

Najważniejsze wiadomości

New Jersey, NY
83-latek postrzelił mężczyznę
John Wisse ( 83 l.) śmiertelnie postrzelił mężczyznę. Po oddaniu strzału sam zadzwonił pod numer alarmowy i powiedział o tym, co zaszło. Kiedy policja przyjechała na miejsce zbrodni, okazało się, że w domu, w którym obaj panowie mieszkali, na parterze leżał z raną postrzałową głowy i klatki piersiowej Gerald Valardi (58 l.). Staruszek został oskarżony o morderstwo. =


Baltimore, Maryland
Nastolatek zgwałcił 9-letnią dziewczynkę
Jak podaje Baltimore County Police, 17-letni chłopak został oskarżony o zgwałcenie małej dziewięcioletniej dziewczynki. Chłopak był przyjacielem rodziny i nikt nie podejrzewał, że może skrzywdzić dziecko. Według policyjnych doniesień do gwałtu miało dojść w stodole, do której nastolatek zaciągnął dziewczynkę. Chłopak został oskarżony jak dorosły człowiek. Odpowie teraz za gwałt drugiego stopnia, przestępstwo seksualne oraz napad.


Queens, NY
Dwie osoby zginęły
To nie był spokojny weekend na nowojorskich drogach. Jak podaje New York City Police Department Highway tylko na Queensie doszło do dwóch wypadków, w wyniku których śmierć poniosły dwie osoby. Pierwszy z nich miał miejsce na Springfield Gardens, a kolejny na Long Island Expressway.


Nowy Jork, NY
Odnowią parki
Gubernator  Nowego Jorku Andrew Cuomo poinformował, że z budżetu wyasygnuje $ 2,5 milionów dolarów na budowę i  modernizację  placów zabaw.  Sto placów zabaw  zostanie zmodernizowanych do 2020 r. Prace remontowe będą obejmowały wymianę starych huśtawek na nowoczesne, spełniające normy bezpieczeństwa. Na liście parków do modernizacji znalazły się miedzy innymi  Captree State Park w Suffolk County, Green Lakes State Park w Onondaga County, Jones Beach State Park w Nassau County i  Letchworth State Park w Livingston i Wyoming.


tagi: NYC USA
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: