NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

26.08.2015, godz. 23:23
samolot, POlskie linie lotnicze LOT, LOT,
foto:

Najważniejsze wiadomości.

Patterson, NJ
Policja bada, kto zabił psa
Oficerowie śledczy z New Jersey pracują nad sprawą bestialskiego zamordowania 7-miesięcznego psa. Jak podaje NBC News, martwy rottweiler został znaleziony w bagażniku samochodu. O znalezisku miejscową policję poinformowali przypadkowi sąsiedzi, których zaniepokoił odór wydobywający się z jednego z samochodów pozostawionych w warsztacie samochodowym.

Brooklyn, NY
Brutalne włamanie
Nowojorska policja poszukuje trzech podejrzanych, którzy dokonali zuchwałego rabunku, do którego doszło w mieszkaniu znajdującym się na Sutter Avenue. Napastnicy wtargnęli do apartamentu związali domowników, którzy w monecie napadu byli w domu. Następnie pobili ich i ukradli 3500 dolarów, biżuterię i sprzęt elektroniczny.  Ranni poszkodowani zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala. Jak poinformowali lekarze ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Rahway, NJ
Postrzelili taksówkarza
57-letni kierowca taksówki został śmiertelnie postrzelony w głowę. Według oficerów policji pracujących nad sprawą, w taksówce w momencie strzelaniny znajdowały się dwie osoby. Kierowca przed śmiercią został okradziony. Mężczyzna szamotał się z napastnikiem w wyniku, czego również złodziej został ranny.

tagi: NYC NYS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: