NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

24.08.2015, godz. 20:07
most waszyngtona, most, NYC, George Washington Bridge
foto:

Najważniejsze wiadomości

Nowy Jork, NY
Utrudnienia na George Washington Bridge
Uwaga kierowcy! W związku z pracami remontowymi z ruchu drogowego zostanie wyłączony dolny poziom mostu George Washington Bridge. Aby przedostać się z New Jersey do Nowego Jorku w godzinach od 9 pm do 5 am podróżni będą kierowani na górny poziom mostu. Utrudnienia w ruchu drogowym na moście potrwają do czwartku. Więcej informacji www.511NY.org lub www.511NJ.org.

Nowy Jork, NY
Potrącili dostawcę jedzenia
Do groźnego wypadku doszło na Brooklynie. Dostawca chińskiego jedzenia został potrącony przez ciężarówkę. Do wypadku doszło w niedzielę przy Bay 25th St. i Bath Ave. na Brooklynie. 65-letni mężczyzna został przewieziony do Lutheran Medical Center. Lekarze jego stan zdrowia określają jako stabilny.


Long Island, NY
Przygnieceni przez balustradę
Do groźnego incydentu doszło podczas koncertu rapera Fetty Wap w Jones Beach Theater. W pewnym momencie na tłum rozbawionych wielbicieli poleciała balustrada chroniąca wykonawców. Na balustradę skoczył sam Fetty Wap. Ranne zostały dwie młode dziewczyny. Całe szczęście nie odniosły one poważnych obrażeń ciała.


Manchester Township, NJ
Motocykl zderzył się z dzikimi indykami
Do groźnego wypadku doszło podczas zderzenia kierowcy motocykla z dzikimi indykami, które nie zważając na przepisy ruchu drogowego, wędrowały sobie przez Pasadena Road. Motocyklista nie zauważył w porę spacerujących na drodze indyków, chciał wyhamować, ale jechał za szybko i nie zdążył.Ranne zostały dwie osoby.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: