NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

17.08.2015, godz. 23:35
Long Island Rail Road, pociągi, NY, LI, LIRR
foto:

Long Island, NY
Śmiertelny wypadek awionetki
Pilot małej awionetki runął na tory, po których jeździ Long Island Rail Road. W awionetce, oprócz pilota, który zginął, był jeden pasażer - został ranny. Tuż przed wypadkiem pilot maszyny zgłaszał do wieży kontrolnej problemy z utrzymaniem wysokości. Doszło do opóźnień w kursowaniu pociągów Long Island Rail Road.

Manhattan, NY
Zwłoki mężczyzny znaleziono w East River
Przypadkowy przechodzień zawiadomił nowojorską policję o przerażającym znalezisku. W East River przy Pier 1 na DUMBO dryfowały zwłoki mężczyzny. Oficerowie NYPD wyciągnęli zwłoki 22-letniego mężczyzny.  Prowadzone jest dochodzenie mające ustalić co było przyczyną śmierci mężczyzny i czy udział w niej brały osoby trzecie

St. Louis
Postrzelony w publicznej toalecie
Do tragicznie zakończonej strzelaniny doszło w publicznej toalecie, znajdującej się w jednym ze sklepów w St. Louis. 27 - letni mężczyzna, który przyszedł na zakupy, chciał skorzystać z toalety. Nic nie zapowiadało, że wejście do niej zakończy się dla niego śmiercią. W pewnym momencie pracownicy sklepu usłyszeli strzały dobiegające z zaplecza. Chwilę później przed sklep wybiegł zakrwawiony mężczyzna. Okazało się, że w toalecie nieznany sprawca śmiertelnie go postrzelił.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: