NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Expressem. Najważniejsze wiadomości

Expressem. Najważniejsze wiadomości

16.08.2015, godz. 19:25
MTA, NYC
foto:

Najważniejsze wiadomości

Nowy Jork, NY
Policja poszukuje groźnego zbiega
Oficerowie nowojorskiej policji poszukują mężczyzny, który zwiał z policyjnego aresztu. Austin Stevenson (25 l.) został aresztowany i w momencie transportu z jednego posterunku policji do drugiego wymknął się oficerowi NYPD. Zaczął się szarpać z policjantem i kiedy powalił stróża prawa na ziemię, uciekł w siną dal. Ostatnio widziano zbiega w kajdankach, kiedy biegł przez Lexington Avenue. Policja prosi o kontakt osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zbiega Crime Stoppers at 1-800-577-8477.

Nowy Jork, NY
Atak nożownika na stacji metra
Chwile grozy przeżyli pasażerowi nowojorskiego metra, którzy znaleźli się na stacji Union Square. Między pasażerami stojącymi i czekającymi na nadjeżdżające pociąg N, R lub Q doszło do słownej awantury, która chwilę później zmieniła się w regularną walkę na noże. Ranny w brzuch został jeden mężczyzna. Ociekający krwią został przewieziony do Bellevue Hospital. Lekarze jego stan zdrowia określają, jako stabilny.


Nowy Jork, NY
Próba samobójczego skoku pod pociąg metra
27 - latek usiłował odebrać sobie życie skacząc pod rozpędzone metro linii 3. Całe szczęście maszynista, który zbliżał się do stacji Central Park North na W. 110th St. i Lenox Ave. na Harlemie zauważył desperata i wyhamował wagony metra. Mężczyzna został ranny. Niedoszły samobójca z połamaną nogą i otarciami został przewieziony do pobliskiego szpitala.tagi: NYC USA
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: