NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

05.08.2015, godz. 19:45
Prospect Park, Brooklyn, NY,
foto:

Najnowsze wydarzenia

Brooklyn, NY
Atak na przechodnia na Greenpoincie!
Jak podaje policja od niebezpiecznej sytuacji doszło na Greenpoincie między Norman Avenue i Monitor Street. 30-letni mężczyzna został zaatakowany przez napastników, którzy wysiedli z samochodu marki Chevrolet Malibu i zaczęli go bić. Kiedy mężczyzna padł na ziemię skopali go, następnie wsiedli do samochodu i odjechali. Obecnie policja poszukuje groźnych bandziorów.


Brooklyn, NY
Modernizacja Prospect Park
Prospect Park z okazji 150 urodzin dostanie od władz miasta prezent. Jak donosi „Daily News”, w przyszłym roku zostanie odnowiony. Włodarze miasta planują zmodernizować park i zadbać o tereny, które do tej pory stały niemal ugorem. Zostanie również odnowiony basen, który obecnie jest zapuszczony i rosną w nim chwasty.


Manhattan. NY
Uwaga na rabusia w Central Park
Nowojorska policja poszukuje groźnego napastnika, który usiłował obrabować mężczyznę. Jak podaje NBC News, 31-letnia ofiara siedziała na ławce i liczyła pieniądze. Nagle napastnik przystawił ofierze nóż do gardła i zażądał gotówki. Całe szczęście bandzior przestraszył się kiedy ofiara zaczęła głośno krzyczeć wzywając pomocy i zwiał.

tagi: NYC USA
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: