NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

30.07.2015, godz. 20:09
crime
foto:

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

Yonkers, NY
10 rannych w drodze do kasyna
To cud, że nikt nie zginął... Bus należący do Empire City Casino, dowożący ludzi do i z kasyna, zderzył się z wozem strażackim jadącym na sygnale do akcji. Wypadek miał miejsce w środę około 6 wieczorem na skrzyżowaniu w Yonkers. W wyniku kolizji czterech strażaków i sześciu pasażerów busa trafiło do szpitala. Jak podaje ABC 7, obrażenia są od lekkich do poważnych, ale żadne nie stanowią zagrożenia życia.

Bustleton, PA
Pijany kierowca sprawcą wypadku
Trzy osoby zginęły w wyniku śmiertelnego wypadku do którego doszło w czwartek rano na Red Lion Road w Bustleton. Według wstępnych policyjnych ustaleń sprawcą wypadku był pijany kierowca wchodząc w zakręt stracił panowanie nad pojazdem i  z całym impetem uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że trzech pasażerów nie miało najmniejszych szans na przeżycie. Jedna osoba w stanie ciężkim walczy o życie w szpitalu.


Nowy Jork
W lipcu padł rekord ciepła
Według meteorologów z weather.com środa 29 lipca w była dotychczas najcieplejszym dniem w 2015 roku w Nowym Jorku. Kończący się lipiec był jednym z najgorętszych miesięcy. Ale nie tylko nowojorczycy mają problemy z lejącym się z nieba żarem i wysoką wilgotnością powietrza. Nieznośny upał męczy również mieszkańców północno-wschodniej i północno - zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Co gorsza, gorąco będzie jeszcze w nadchodzącym tygodniu.

tagi: NYC USA
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: