NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

23.06.2015, godz. 22:41
Burger King
foto: dreamstime

Najnowsze wydarzenia


Charleston, SC
Sprawca masakry dostał hamburgera od policji
Dylann Roof, 21-latek podejrzany o zastrzelenie 9 osób w kościele w Charleston, podczas zatrzymania nie był specjalnie przejęty. Jak pisze Mail Online, po aresztowaniu stwierdził, że jest głodny, więc eskortujący go oficerowie zafundowali mu hamburgera w przydrożnym Burger Kingu. W piątek Roof został oskarżony o 9-krotne morderstwo.

 

Charleston, SC
Wyrośnięty Anakin uciekał policji
Pamiętacie małego Anakina Skywalkera z pierwszej części Gwiezdnych Wojen? W filmie lubił się ścigać na podracerach. Grający go aktor Jake Lloyd podrósł, ma teraz 26 lat i nie jest już tak słodki jak kiedyś, ale zamiłowianie do szalonych wyścigów zostało. Jak podaje Mail Online, właśnie zatrzymano go w Południowej Karolinie, po 25-milowym pościgu, po tym jak nie chciał się zatrzymać na autostradzie. Aktor pędził nawet 100 mil na godzinę! W końcu stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w płot autostrady, a następnie zatrzymał się między drzewami.


Greenpoint, NY
Chłopczyk został zabity!
2-miesięczny chłopczyk z Greenpointu, który 8 miesięcy temu w ciężkim stanie trafił do szpitala i zmarł, został zabity – ustaliła policja. Jak pisze Pix 11, 17 października 2014 funkcjonariusze pojechali na wezwanie do jednego z apartamentów przy North 6th Street. Znaleźli tam maleńkiego Hudsona Dipede. Malec był nieprzytomny, z nosa leciała mu krew. Niestety, w szpitalu nie udało się uratować mu życia. Dziś wiemy, że padł ofiarą zabójstwa. W związku ze sprawa nikt na razie nie został aresztowany, dochodzenie trwa.


Long Island, NY

Śmierdzący problem
Mieszkańcy Suffolk County mają dość uporczywego smrodu w okolicy. Jak podaje Fox News wszystkiemu winne są zdechłe ryby, które pojawiły się wzdłuż Peconic River na Long Island. Według urzędników z Department of Environmental Conservation ryby zdychają z powodu zanieczyszczonej wody. O wadze problemu świadczy fakt, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zdechło aż 4 tysiące ryb. Tylko w ubiegłym tygodniu z wód w Riverhead odłowiono 10 tysięcy funtów martwych ryb.


Hamburg, Allentown, PA

Bakterie w wodzie mineralnej
Jak informuje Fox News firma Niagara Bottling, LLC wydała oświadczenie, w którym napisała że w wodzie butelkowanej wyprodukowanej w Hamburg i Allentown w Pensylwanii, znajdują się bakterii E. coli. Woda była sprzedawana w Acadia, Acme, Big Y, Best Yet, 7-11, Niagara, Nature’s Place, Pricerite, Superchill, Morning Fresh, Shaws, Shoprite, Western Beef , Blude i Wegmans.
tagi: NYC USA
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: