NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

11.06.2015, godz. 22:47
crime
foto:

Najnowsze wydarzenia

Queens, NY

Zwłoki mężczyzny w Forest Park

Jak podaje NY1, na zalesionym terenie tuż przy Forest Park Drive i Woodhaven Boulevard w Forest Park na Queensie znaleziono zwłoki 23-letniego mężczyzny z raną postrzałową głowy. NYPD poinformowała, że na ciało natknął się przypadkowy spacerowicz, który natychmiast poinformował policję. Obecnie trwa ustalanie personaliów ofiary oraz dochodzenie mające ustalić kto stoi za zbrodnią.

Nowy Jork, NY

Najgorsze miasto dla emerytów

Jeśli jesteś w wieku przedemerytalnym i zastanawiasz się nad tym gdzie najmilej spędzić starość, to z pewnością powinieneś pomyśleć o wyprowadzce z Nowego Jorku. Jak podaje Bankrate.com, Wielkie Jabłko jest najgorszym miejscem dla seniorów. Okazuje się że wesołe życie mają seniorzy w Phoenix w Arizonie. Tam niemal każdego dnia świeci słońce i są bardzo łagodne zimy. A co najważniejsze koszty utrzymania są dużo niższe niż w Nowym Jorku. Na drugim miejscu miast dla emerytów jest Arlington/Alexandria w Virginii.

 

Queens, NY

Włamał się do biura real estate

Nowojorska policja poszukuje włamywacza, który usiłował okraść biuro real estate znajdujące się na Forest Hills. Jak podaje NBC News, mężczyzna wykorzystał moment kiedy pracownicy biura zostawili otwarte okno i wszedł bez żadnych przeszkód do pomieszczeń. Kiedy napastnik zaczął buszowanie w szufladach w poszukiwaniu łupu wszedł pracownik. Złodziej zwiał przez okno w kierunku West Side Tennis Club i ślad po nim zaginął. Nic nie zdążył ukraść.

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: