NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

09.06.2015, godz. 00:44
Nowy Jork. Citi Bike
foto:

Najnowsze wydarzenia

Brooklyn, NY
BBQ nad... ściekiem

Teren wokół mającego złą reputacje Gowanus Canal zamieni się w... jadłodajnię. W weekendy, a także w niektóre dni powszednie do 31 października będzie się tam odbywać festiwal BBQ, w czasie którego serwowane będą najróżniejsze przysmaki z rusztu oraz piwo z lokalnych browarów. Piknikowe centrum znajduje się przy 480 Union St.

Nowy Jork, NY
Nowe CitiBikes

Jeszcze w czerwcu na ulicach metropolii pojawią się nowe miejskie rowery w ramach CitiBike Share Program. Na początek będzie ich tysiąc. Nowe modele są ulepszone przez Bena Serrotę – producenta i projektanta olimpijskich rowerów wyścigowych. Będą szybsze, bardziej sportowe, mają posiadać lepsze rączki przy kierownicy i siodełka. Kolejne 1400 rowerów ma się pojawić pod koniec roku.

Brooklyn, NY
Złapali zboczeńca

Nowojorska policja aresztowała mężczyznę, który siał postrach wśród kobiet na Williamsburgu i Greenpoincie. Jak pisaliśmy na naszych łamach, od kilku tygodniu zboczeniec łapał kobiety za pośladki i uciekał. Atakował we wczesnych godzinach porannych. W ten sposób obmacał 10 kobiet. Jak donosi DNA.info zboczeniec to Joshua Griffith (20 l.) z Brownsville, a rozpoznała go jedna z ofiar. Mężczyzna został złapany na Humboldt St.


Manhattan, NY
Napadli na nastolatka

Grupa bandziorów zaatakowała idącego West 17th Street 14-latka. Kiedy przestraszony chłopiec usiłował zbiec bandziorom prześladowcy ruszyli za nim w pogoń. Nastolatek szukając pomocy wbiegł do sklepu monopolowego na Chelsea. Zanim jednak sprzedawca zorientował się co jest grane, napastnicy zaczęli demolować sklep rzucając w chłopca butelkami z alkoholem. Kiedy nastolatek wylądował na podłodze napastnicy zaczęli go kopać. Zanim na miejsce przyjechała policja grupa bandziorów zwiała.Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: