NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

02.06.2015, godz. 00:00
fdny
foto:

Najnowsze wydarzenia.

Manhattan, Queens, NY
Groźne pożary
Jak podaje NY1 w niedzielę w metropolii doszło do kilku groźnych pożarów, w których ranne zostały cztery osoby. Pierwszy wybuchł na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku przy Monroe, St. na Manhattanie. Lokatorzy w panice opuszczali swoje apartamenty, pozostawiając dorobek życia szalejącemu żywiołowi. Zaledwie kilka godzin później groźny pożar wybuchł na Queensie. Zaczął płonąć budynek przy 218th St. na Queens Village, w którym mieszczą się sklepy. W akcji gaszenia pożaru udział wzięło 200 strażaków, którzy z ogniem walczyli do północy. Całe szczęście w tym pożarze, nikt nie został ranny.

Brooklyn, NY
Zaatakował dziewczynę nożem
Jak podaje NBC News, zatrudniony jako kierowca miejskiego autobusu MTA Rodney Jordan (49 l.) zaatakował swoją dziewczynę rzucając się na nią z nożem kuchennym. Zanim doszło do wybuchu agresji między partnerami doszło do słownej awantury, po której mężczyzna udał się do kuchni i wrócił z nożem. Przerażona kobieta zaczęła krzyczeć i wezwała policję. Na szczęście udało się aresztować awanturnika.

Hartford, CT
Zmarła Betsy Palmer.
Informacje o śmierć aktorki podał jej długoletni agent Brad Lemack. Betsy Palmer zmarła w wieku 88 lat w hospicjum w Connecticut. Aktorka grała w wielu filmach i serialach telewizyjnych u boku takich gwiazd jak Henry Fonda, Tyrone Power, Anthony Perkins, Maureen O'Hara i Joan Crawford. Wiele z tych produkcji to dzisiaj dzieła zaliczane do klasyki. Palmer zasłynęła najbardziej rolą kucharki w kultowym już filmowym horrorze „Piątek 13-go” (Friday, the 13th).


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: